>>>>


Магазин елітної риболовлі
(093) 878-66-64
(096) 730-92-29
(099) 100-88-10
У корзині 0 шт.
На суму 0,00 грн.

Бойли Pelzer MTX+ Bolies 15мм 5кг

http://elitcarp.com.ua/media/catalog/product/2/d/2d-e_220-121_1.jpg
Виробник: Pelzer

1558.56 UAH

Only 1 left

Ціна:
1 558,56 грн.
Бойли Pelzer MTX+ Bolies 15мм 5кг is available for purchase in increments of 1

Можливі знижки та купівля оптом по домовленості
Нашою метою було створити відмінний поживний засіб. В результаті - революційна приманка на базі елементарних, натуральних тригер-фактор. Тригер-фактор - це певні складові частини натурального харчування, які стимулюють у риб харчове роздратування. Ці речовини, які залишилися стосовно їх молекулярного з'єднання можуть складатися як з амінокислот, так і з жирів, впливають на механізм хеморецепторів. Певні рецептори в роті риби в стані з'єднати ці молекули за принципом «ключ - замок». В процесі цього з'єднання вивільняється трансмітери, які викликають управління подальшим роздратуванням в головному мозку. При розробці MTX + на застосування цих напівхімічним речовин і тригер-факторів були вкладені великі кошти. Попросту кажучи, тригер-фактори - це всі ті складові частини натурального харчування, які дають можливість рибам їх однозначно розпізнати. Це означає, що від цих речовин виходить сигнал: «Їж мене, поки це не зробив хтось інший!» Ми думаємо, що більшого від хорошої приманки очікувати не можна.

Напишіть власний відгук

Умови доставки в інтернет-магазині «Еліт Карп»

Після оформлення вашого замовлення, віно надходить на розгляд менеджеру .

Як правило, мінімальний час доставки товару по Луцьку становить 24 години, а в деяких випадках воно може збільшитися через те, що замовлення надійшло наприклад, вночі або у вихідні та святкові дні.

Тому, ми просимо Вас зробити своє замовлення завчасно.

Дайте нам будь ласка приблизно 1-4 робочих дня, щоб ми могли підготувати та надіслати Вам ваше замовлення за короткій  термін часу.

Дякуємо за покупки в нашому інтернет магазині.

Переконливе прохання бути максимально впевненим в необхідності  придбання товару і не замовляти доставку для примірки або ознайомлення, на всі питання Вам дадуть відповідь наші менеджеры. Як тільки замовлення буде укомплектоване, за вказаним  телефоном, з Вами зв'яжеться наш представник, щоб погодити місце і час доставки.

Доставка По Україні здійснюється такими транспортними компаніями:

Нова Пошта, Автолюкс, Делівері.

Щоб уникнути можливих проблем з доставкою Вам необхідно дотримуватися кількох простих правил:

1.При отриманні товару у перевізника вам необхідно найуважнішим чином в присутності працівника перевізника оглянути товар на наявність пошкоджень.

2.При отриманні товару Ви автоматично підтверджуєте, що даний товар Вас влаштовує.

3.Якщо товар, який Ви замовили, після відкриття  упаковки в присутності перевізника виявляється пошкодженим, вам необхідно попросити скласти акт пошкоджень та повідомити нам по телефону.

Способи оплати:

     1. Оплата здійснюється готівкою кур'єру при доставці товару по Луцьку.

     2. Поповнення карток «Приватбанку».

     3. Накладеним  платижем , оплата при отриманні в кур'єрських службах.

 

Послуги перевізника оплачує замовник.